Kategorie

Miodarka Fi 800, 4-kasetowa ręczna, ramka Dadant Powiększ do pełnego rozmiaru

Miodarka Fi 800, 4-kasetowa ręczna, ramka Dadant

Miodarka przeznaczona jest do odwirowywania miodu z ramek. Elementy miodarki mające kontakt z miodem wykonane są ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Kosz miodarki składa się z 4-kaset, które umożliwiają wirowanie bez przekładania ramek. Miodarka posiada ręczny mechanizm napędzający co pozwala na wykorzysanie urządzenia w miejscu gdzie nie ma dostępu do prądu. Miodarka 4 - kasetowa przeznaczona jest dla pszczelarzy hobbystów posiadających mniejsze pasieki.

Więcej szczegółów

W2035KN

3 190,00 zł

Miodarka 4-kasetowa wykonana ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Napęd ręczny oraz ręcznie odwracane kasety. Miodarka przystosowana do pracy w terenie.

Bęben wykonany z blachy nierdzewnej kwasoodpornej 0H18N9. Bok bębna wykonany z blachy o grubości 0,6mm, spód stożkowy wykonany z blachy o grubości 0,8mm.

Kosz wykonany z prętów, kwasoodpornych wyposażony w 4 kasety o rozmiarze oczka 20 x 40 mm. Kaseta jest luźno zamocowana do kosza. Podczas wirowania należy zatrzymać miodarkę i ręcznie odwrócić kasety na drugą stronę.

Mechanizm napędu ręcznego wykonany ze stali czarnej i pomalowany proszkowo. Koła zębate stalowe, toczone, przenoszą moment obrotowy na oś kosza.

Pokrywa przeźroczysta wykonana z metapleksu zabezpiecza użytkownika przed niebezpieczeństwem kontaktu z wirującym koszem oraz przed zabrudzeniem.

Zawór spustowy nierdzewny, klapowy, 6/4"