Kategorie

Miodarka Diagonalna 4 plastrowa ręczna FI 600 mm <br /> Uniwersalna Powiększ do pełnego rozmiaru

Miodarka diagonalna 4-plastrowa uniwersalna ręczna Ø600mm – CLASSIC LINE

Miodarka Diagonalna 4-plastrowa o średnicy 600mm wykonana została z blachy nierdzewnej kwasoodpornej 0H18N9.

Napędzana ręcznie.

Dodatkowo dno zostało wykonane w kształcie stożka co pozwala na całkowite opróżnienie bębna z miodu.

Zobacz film.

Więcej szczegółów

W2003

1 950,00 zł

Miodarka o niewielkiej średnicy bębna mieszcząca 4 ramki wewnątrz kosza, charakteryzująca się uniwersalnością polegającą na możliwości wirowania praktycznie wszystkich typów ramek. Miodarki Diagonalne przeznaczone są dla pszczelarzy posiadających mniejsze pasieki. Cechą charakterystyczną miodarek Diagonalnych jest konieczność odwracania ramek.

Bęben o średnicy 600 mm wykonany z blachy nierdzewnej kwasoodpornej 0H18N9. Dno bębna miodarki w kształcie stożka, odpowiednio wzmocnione i usztywnione.

Kosz miodarki wykonany z prętów nierdzewnych, kwasoodpornych, rozmieszczonych w sposób zabezpieczający ramki przed wyłamywaniem się plastrów podczas wirowania. Rozmiar oczka 20x20 mm.

Napęd ręczny z hamulcem zamocowany na górnej belce miodarki, umożliwia pracę w warunkach gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej.

Pokrywa przeźroczysta, wykonana z meta-pleksu, dająca możliwość obserwowania procesu wirowania bez konieczności otwierania miodarki i narażania się na niebezpieczeństwo kontaktu z wirującym koszem.

Belka i nogi malowane proszkowo co podnosi odporność powłoki.