Kategorie

Miodarka Optima fi 600, 4 kasety Dadant, ręczna Powiększ do pełnego rozmiaru

Miodarka Optima fi 600, 4 kasety Dadant, ręczna

Urządzenie do własnoręcznego montażu. Pakowane i wysyłane w kartonie.

Miodarka OPTIMA, 4 kasety Dadant,
fi 600, napęd ręczny

Więcej szczegółów

W222M

2 410,00 zł

Miodarka 4 kasetowa znajduje zastosowanie w mniejszych pasiekach jak również u pszczelarzy hobbystów. Wyróżniają się kompaktowymi wymiarami jak również łatwą obsługą . Ich rozwiązania konstrukcyjne dają możliwość wykorzystania ich przy wirowaniu najbardziej gęstego miodu. Konstrukcja dna miodarki w kształcie stożka pozwala na swobodne spływanie miodu.

Miodarki pakowane w kartony, do samodzielnego montażu.

Miodarka 4-kasetowa - wykonana jest ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Miodarka wyposażona w napęd ręczny  umożliwiają pracę w warunkach gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej.

Bęben - wykonany z blachy nierdzewnej kwasoodpornej. Bok bębna wykonany z blachy o grubości 0,6 mm, spód stożkowy wykonany z blachy o grubości 0,8 mm.

Stojak - wykonany ze stali czarnej pokrytej warstwą farby nakładanej metodą elektrostatyczną. Stabilny i łatwy w demontażu.

Kosz 4-kasetowy - wykonany z prętów nierdzewnych kwasoodpornych o grubości 3 mm i 4 mm, wyposażony w 4 kasety o rozmiarze oczka 20 x 40 mm, kasety luźno zamocowane, obracane ręcznie wokół własnej osi. Całość osadzona w tulejce ślizgowo-oporowej.

Mechanizm napędu ręcznego - wykonany ze stali czarnej i pomalowany proszkowo. Koła zębate stalowe, toczone, przenoszą moment obrotowy na oś kosza.

Pokrywa - przeźroczysta wykonana z metapleksu o grubości 3 mm, zabezpiecza użytkownika przed niebezpieczeństwem kontaktu z wirującym koszem oraz przed zabrudzeniem.

Zawór spustowy - nierdzewny 5/4".