Kategorie

Miodarka Optima fi 500, 3 plastrowa uniwersalna, elektryczna 230V i 12V Powiększ do pełnego rozmiaru

Miodarka Optima fi 500, 3 plastrowa uniwersalna, elektryczna 230V i 12V

Urządzenie do własnoręcznego montażu. Pakowane i wysyłane w kartonie.

Więcej szczegółów

W2030

1 950,00 zł

Miodarka diagonalna 3-plastrowa wykonana jest ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Napęd ręczny metalowy. Miodarka przystosowana do pracy w trenie.

Bęben - wykonany z blachy nierdzewnej kwasoodpornej 0H18N9. Bok bębna wykonany z blachy o grubości 0,6 mm, spód stożkowy wykonany z blachy o grubości 0,6 mm.

Kosz - diagonalny wykonany z prętów kwasoodpornych o rozmiarze oczka 20 x 40 mm. Kosz miodarki osadzony jest w tulejce tarnamitowej ślizgowo-oporowej.

Napęd elektryczny - miodarka zasilana jest napięciem sieciowym 230V lub napięciem stałym 12V. Zastosowany układ CDD to zaawansowany, mikroprocesorowy regulator obrotów silnika prądu stałego. Regulator wyposażono w kilka unikatowych rozwiązań - wydatnie poprawiających komfort i ekonomikę pracy miodarki. Silnik: 250W. W miodarka zastosowana została przekładnia pasowa.

Pokrywa - przeźroczysta wykonana z metapleksu zabezpiecza użytkownika przed niebezpieczeństwem kontaktu z wirującym koszem oraz przed zabrudzeniami (w miodarkach 3 i 4 plastrowych).

Zawór spustowy - 5/4", nierdzewny, klapowy.