Kategorie

Miodarka diagonalna 2-plastrowa uniwersalna ręczna Ø400mm – OPTIMA LINE Powiększ do pełnego rozmiaru

Miodarka diagonalna 2-plastrowa uniwersalna ręczna Ø400mm – OPTIMA LINE

Miodarka 2 plastrowa-reczna jest niezbędnym wyposażeniem pracowni pszczelarskich.
Cechą charakterystyczną linii Optima jest szara kolorystyka i prosta konstrukcja. Miodarka przeznaczona na ramkę: WLKP, D, OS, LN. Wspólną cechą miodarek o układzie diagonalnym jest to,że po odwirowaniu jednej strony ramki należy zatrzymać miodarkę i odwrócić ramki aby móc je odwirować z drugiej strony plastra.

Więcej szczegółów

W2019M

1 110,00 zł

Miodarka 2 plastrowa-reczna

Niezbędnym wyposażeniem pracowni pszczelarskich jest miodarka. Miodarki Optima line diagonalne 2-plastrowa o średnicy 400 wykonane są ze stali nierdzewnej kwasoodpornej.

Cechą charakterystyczną linii Optima jest szara kolorystyka i prosta konstrukcja. Miodarki z linii Optima pakowane są w kartony z załączoną instrukcją do samodzielnego montażu.

Wspólną cechą miodarek o układzie diagonalnym jest to,że po odwirowaniu jednej strony ramki należy zatrzymać miodarkę i odwrócić ramki aby móc je odwirować z drugiej strony.
Miodarki te przeznaczone są do mniejszych pasiek stacjonarnych lub wędrownych. Niewielkie gabaryty miodarek diagonalnych sprawiają, że są one najchętniej wybierane przez mniejszych hodowców.