Kategorie

Podnośnik podwójny do wózka widłowego Powiększ do pełnego rozmiaru

Podnośnik podwójny do wózka widłowego

Nowością w naszym asortymencie jest podwójny podnośnik do podnoszenia jednocześnie dwóch beczek co znacznie przyspiesza prace. Cała konstrukcja podnośników jest wykonana z solidnych materiałów, szerokość rozstawu dostosowujemy według indywidualnych potrzeb.

Więcej szczegółów

W4303

5 990,00 zł

Firma Łysoń oferuje państwu podnośniki do beczek.

W naszej ofercie znajda państwo mocowania do wózków widłowych ułatwiające podnoszenie i transport beczek. Montaż osprzętu jest niezwykle łatwy .
Przeznaczenie podnośników świetnie sprawdza się przy pracach przeładunkowych,technologicznych i transportowych, stosuje się go do pionowego przemieszczania beczek z wykorzystaniem wózków widłowych. Ułatwia układanie beczek blisko siebie ,znakomity do paletowania. Jego niebywałym atutem jest łatwość w obsłudze .
Nowością w naszym asortymencie jest podwójny podnośnik do podnoszenia jednocześnie dwóch beczek co znacznie przyspiesza prace. Cała konstrukcja podnośników jest wykonana z solidnych materiałów, szerokość rozstawu dostosowujemy według indywidualnych potrzeb. Urządzenie nadaje się do każdego rodzaju wózków widłowych. Urządzenie w bardzo łatwy sposób można zdemontować.